



7 632 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ MARTIN BLONSKІ
Ліжко (кровать) двоспальне 160х200 з ДСП/МДФ Martin Z2 Blonski
Ліжко Martin Z2 - презентабельне і надійне ліжко. Фасад і корпус ліжка зроблені з високоякісних матеріалів. Ліжко відрізняється відсутністю узніжжя і оригінальною колірною гамою. Дане ліжко стане прикрасою Вашої спальні. У комплект ліжка не входить матрац.
Меблевий гарнітур Martin Blonski - чудове поєднання строгих геометричних ліній з високою функціональністю складових елементів. Відмінною рисою стильною колекції є ідеальна ергономіка всіх предметів меблів. Вдало підібраний комплект, чудово виконує свої прямі обов'язки по взаємодії з його володарем. Що примітно, практично всі елементи виготовляються як в лівосторонньому виконанням, так і в правосторонньому. Весь ансамбль виконується в наступній комбінації кольорів: дуб артізан і чорний. Ручки - металеві кольору чорний матовий. Яскравий контраст значно освіжає простір, розставляє чіткі акценти в інтер'єрі. Додатковою опцією передбачене підсвічування LED.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама: Дуб артізан + чорний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 204.3 см |
| Ширина кровати | 171.6 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |