



от 34 194 ₴
Чому саме чудовий кутовий диван Ромео повинен зайняти гідне місце у вашій вітальні? А тому, що ця модель настільки красива, функціональна, проста в експлуатації і комфортна, що її просто не можливо не купити. Екологічно чисті матеріали і тканини, спокійна колірна гамма, приголомшливий пружинний блок, містка ніша для білизни і механізм розкладки єврокнижка роблять кутовий диван Ромео справжньою класикою жанру у виробництві меблів для дому. Не пропустіть можливості побалувати себе приголомшливим твором майстрів меблевого справи.
Ширина-1630 мм
Довжина – 2660 мм
Висота – 870 мм
Спальне місце – 2100х1560 мм
Характеристики:
МЕБЛЕВА ТКАНИНА:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 87 см |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 156 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 87 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Декоративная полка | в подлокотниках |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДВП |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Подлокотник | натуральное дерево, фанера |
| Наполнители | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 163 |
| Длина дивана | 266 м |
| Подушка сиденья | спанбонд |