



от 25 688 ₴
За допомогою кутового дивана Дана, Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Адже ця модель відрізняється від своїх побратимів приголомшливим і унікальним дизайном, згладженими лініями, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса, неймовірно зручною системою трансформації єврокнижка і містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Дана- це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції.
Ширина-1000\1500мм
Довжина – 2400 мм
Висота – 870 мм
Спальне місце – 2000х1500 мм
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 87 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 87 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | термовойлок, синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100.15 |
| Длина дивана | 240 м |