

от 16 990 ₴
Міні-диван Евіта так само приємний в користуванні як в складеному виле, так і перетворення його в спальне місце. Він маленький і багато місця не займає, тому він максимально добре буде виглядати в дитячій кімнаті, де ще залишиться місце для ігор!
Ширина: 98 см
Высота: 102 см
Длина: 145см
Спальн. место: 187х102 см
Механизм: викотний
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 102 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 102 см |
| Длина спального места | 187 см |
| Ширина спального места | 102 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | мебельные пружины, фанера |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 98 |
| Длина дивана | 145 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |