



от 23 220 ₴
Диван Рів'єра стане незамінним елементом Вашої вітальні, адже саме на ньому усі друзі та близькі котрі завітали в гості, зможуть насолодитися спілкуванням з вами у комфортних умовах. За рахунок стильних боковин, котрі поєднують два рівні оббивки, тим самим роблять його більш гармонійним, Ви зможете підкреслити свій вишуканий смак.
Габаритні розміри:
Ширина ― 2140 мм
Висота ― 950 мм
Глибина ― 1070 мм
Розмір спального місця: 1520 мм х 1970 мм
Ме ханізм трансформації: єврокнижка
Наповнення: пружинний блок "Bonnel", ППУ підвищеної щільності
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Длина спального места | 197 см |
| Ширина спального места | 152 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 107 |
| Длина дивана | 214 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |