







15 336 ₴
Комод 4Ш з натурального дерева в спальню/вітальню Регіна Арбор Древ
Продукція виготовляється з соснового, або букового щита на вибір.
За білий, сірий колір доплата +15% до ціни.
Також, кольори комода можна комбінувати - наприклад, кришка і боковини одного кольору, а фасади білі, або навпаки - доплата +15% до ціни.
Комод Регіна - це поєднання практичності, функціональності і лаконічного дизайну. За своїм дизайном даний комод прекрасно підійде до будь-яких ліжок. Продумана конструкція фасаду виключає наявність ручок, але є зручні отвори для відкривання. Каркас ящиків виконано з ламінованого ДСП, задня стінка і дно ящика з ДВП. Для висунення ящика використовуються телескопічні направляючі повного висунення.
Комод Регіна завдяки сучасному зовнішньому вигляду зробить кімнату розкішною і стильною. Дана модель складається з чотирьох висувних ящиків, в них можна скласти речі, постільну білизну або документи. Комод допоможе організувати порядок в спальні і внесе в неї атмосферу комфорту і затишку. Натуральне дерево є найкращим матеріалом для меблевих виробів, він має високу міцність, надійність і довговічність.
Характеристики:
Матеріал:

Габаритні розміри:
Ширина - 91 см
Висота - 98 см
Глибина - 45 см
Меблі Арбор Древ - це втілення практичності і комфорту. Основні характерні риси меблів - це чіткі лінії, лаконічні форми і мінімум декору. Всі меблі фабрики Арбор Древ виготовляються з натуральних екологічних матеріалів, які характеризуються міцністю, довговічністю і особливим характерним стилем. Меблі з природних матеріалів вносить в будинок тепло і затишок, наповнюючи його заспокійливою гармонією. Меблі фабрики Арбор Древ зроблені руками професіоналів, контролюючи якість продукції, фабрика дає гарантію на кожен виріб, адже їх основна мета - дарувати людям радість!
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 91 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 98 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | ВЕНГЕ |
| Порода дерева | Сосна |
| Материал | |
| Материал | Сосна |