




2 030 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛЬБА
Тумба Альба Неман - зручна та практична приліжкова тумба є незамінним атрибутом будь-якої спальні, оснащена двома висувними ящиками для зберігання різних речей. Входить до складу модульної спальні Альба ТМ Неман. Завдяки класичному, витонченому дизайну, чудово підійде до будь-якого інтер'єру.
Спальня Альба - практичні та привабливі меблі з оригінальним дизайном від ТМ Неман. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:

Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех светлый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Прикроватная |