







16 201 ₴
Ліжко (кровать) дитяче з натурального дерева+текстиль Адель Арбор Древ
Продукція виготовляється з соснового, або букового щита на вибір.
За білий, сірий колір доплата +15% до ціни.
Ліжко Адель - оригінальне, комфортне, сучасне односпальне дитяче або підліткове ліжко, яка ідеально підкреслить інтер'єр кімнати. Виконане з натурального дерева щита бука, або сосни на вибір, і покрита гіпоалергенним лаком італійського виробництва. Ліжко Адель Арбор Древ характеризується незвичайним рішенням - під спальним місцем можна розмістити диванчик, робочу або ігрову зону. Дерев'яне ліжко Адель комплектується міцними гнутими ламелями товщиною 8 мм і відстанню між ними 3,8 см. Спальне місце під матрац в розмірі 80х190 см або 90х200 забезпечить комфортний сон і чарівний відпочинок для Вашої дитини.
Нижній ярус комплектується наметом (сірими шторками).
Матрац купується окремо.
Характеристики:

Габаритні розміри:
Меблі Арбор Древ - це втілення практичності і комфорту. Основні характерні риси меблів - це чіткі лінії, лаконічні форми і мінімум декору. Всі меблі фабрики Арбор Древ виготовляються з натуральних екологічних матеріалів, які характеризуються міцністю, довговічністю і особливим характерним стилем. Меблі з природних матеріалів вносить в будинок тепло і затишок, наповнюючи його заспокійливою гармонією. Меблі фабрики Арбор Древ зроблені руками професіоналів, контролюючи якість продукції, фабрика дає гарантію на кожен виріб, адже їх основна мета - дарувати людям радість!
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-чердак |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Венге |
| Материал изделия | Сосна |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 208.5 см |
| Глубина детской кровати | 92 см |
| Общая высота детской кровати | 113 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Защитный бортик | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | ВЕНГЕ |
| Тип кровати | 2-х ярусная |
| Порода дерева | Сосна |
| Материал | |
| Материал | Сосна |
| Размеры | |
| Розміри ліжка | 80 х 200 |