



от 56 794 ₴
За допомогою кутового дивана Авелон, Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Адже ця модель відрізняється від своїх побратимів приголомшливим і унікальним дизайном, згладженими лініями, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса,, неймовірно зручною системою трансформації дельфін і містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Авелон- це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції.
Характеристика:
Механізм трансформації: Дельфін
Комплектація: Ніша для білизни, подушки.
Каркас: Натуральне дерево: бук, сосна. ДСП, ДВП, Фанера.
Наповнення: Оббивочна тканина, ПРБ (Боннель), Пружинна змійка, Термовойлок, Спанбонд, Синтепон.
Ширина – 1920 мм
Довжина – 2760 мм
Висота – 850 мм
Спальне місце: 1 вар. 2100 х 1600 мм, 2 вар. 1950 х 1350 мм
МЕХАНІЗМ ПАНТОГРАФ +250 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 85 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 192 |
| Длина дивана | 276 м |