


от 32 666 ₴
За допомогою кутового дивана Джой, Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Адже ця модель відрізняється від своїх побратимів приголомшливим і унікальним дизайном, згладженими лініями, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса, а також пружним пружинним блоком типу бонель , неймовірно зручною системою трансформації "поворотний" і містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Джой- це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції
Характеристики:
Механізм трансформації: Поворотний
Комплектація: Ніша для білизни, подушки.
Каркас: Натуральне дерево: бук, сосна. ДСП, ДВП, Фанера, Ламелі.
Наповнення: Оббивочна тканина, ПРБ (Боннель), Термовойлок, Спанбонд, Синтепон.
Ширина – 1600 мм
Довжина – 2450 мм
Висота – 740 мм
Спальне місце – 2100 х 1700 мм
Тумба – 500 х 740 х 260 мм
*Вартість дивану вказана в першій категорії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 74 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 74 см |
| Длина спального места | 210 см |
| Ширина спального места | 170 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 160 |
| Длина дивана | 245 м |