



от 18 506 ₴
Диван «Алеко», створений з найкращих і екологічно чистих матеріалів. Він буде гарною окрасою вашої кімнати,адже ця модель, укомплектована блоковою пружиною типу «бонель», розміщеної на дерев'яних ламелях, міцним каркасом, виконаним з натуральної деревини, а також зручною у використанні, схемою розкладки «єврокнижка».Ваш відпочинок буде найкращим на цьому дивані.
Механізм трансформації: Єврокнижка
Комплектація: Ніша для білизни, подушки.
Каркас: Натуральне дерево: бук, сосна. ДСП, ДВП, Фанера, Ламелі
Наповнення: Оббивочна тканина, ПРБ (Боннель), Термовойлок, Спанбонд, Синтепон.
Ширина – 1050 мм
Довжина – 2150 мм
Висота – 800 мм
Спальне місце – 1980 х 1500 мм
МЕХАНІЗМ ПЕНТОГРАФ +250 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 80 см |
| Длина спального места | 198 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | фанера, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево, фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина дивана | 215 м |
| Механизм трансформации спального места | єврокнижка-пантограф |