







28 345,69 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ ЛАЙН GERBOR
Вітальня (стінка) з ДСП Лайн Gerbor
Модульна система Лайн має легкий, лаконічний дизайн. Виготовляється з ламінованої ДСП в привабливою колірної комбінації «німфея альба / горіх верона». Гладкі фасади без ручок підкреслюють сучасний стиль колекції. Для відкривання використовується система Push to Open Magnet HETTICH (антрацит). Застосовуються кулькові направляючі повного висунення HAFELE і навісні петлі HAFELE. Ефектне підсвічування відкритих ніш всіх тумб і пенала створює унікальний і неповторний зовнішній вигляд меблів Line Gerbor.
Стінка Лайн складається з модулів:
Тумба під телевізор RTV2D3S - 1 шт.
Шафа-пенал REG4D - 1 шт.
Комод KOM1D2S1K - 1 шт.
Полиця POL150 - 1 шт.
Стіл журнальний LAW/110 - 1 шт.
Матеріал:
Розміри:
Колір системи: Німфея альба / горіх верона

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Пенал | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1950 мм |
| Глубина стенки | 430 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3700 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |