



от 15 724 ₴
Софа "Аліс" стильна та практична є доповненням будь-якої кімнати у вашому домі. Вона виконана в сучасному дизайні, комфортна та функціональна. Має велике сидяче місце і 2 подушки. Диван розкладається і перетворюється на ліжко з великим спальним місцем. Наповнення дивана складає міцний дерев"яний каркас і пружинний блок. Можлива ніша для білизни.

Габаритні розміра: 196*99*73 ( Ш*Г*В)
Спальне місце: 150*190
Технічні характеристики:
Механізм трансформації: єврокнижка
Усередині пружинний блок, ППУ (пінополіуретан) підвищеної щільності
Каркас : збірний
щитові елементи ДСП, ВДП
багатошарова березова фанера
дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Комплектація : дві великі подушки, ніша для білизни
Кількість деталей при упаковці : 1 упаковка
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 73 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 99 |
| Длина дивана | 196 м |
| категорія тканин | 1 |