

от 12 877 ₴
Розкладне крісло «Астон» буде гарною окрасою вашої кімнати чи будинку. Зручне посадочне місце в поєднанні з елегантними підлокітниками зробить ваш відпочинок по-справжньому приємним . Виготовлено крісло з високоякісних екологічночистих матеріалів, за рахунок чого крісло буде виглядати новим і красивим довгі роки. Декоративне оздоблення з ніжними втяжками створює неповторний рельєфний ефект. Крісло розкладне «Астон» за допомогою системи трансформації-алеко з легкістю перетворюється в зручне одномісне спальне місце розміром 205х75 см.
Технічні характеристики:
Усередині пружинний блок, ППУ (пінополіуретан) підвищеної щільності
Каркас ― збірний
щитові елементи ДСП, ВДП
багатошарова березова фанера
дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Комплектація ― без ніші для білизни
Механізм трансформації ― алеко.
Габаритні розміри: довжина: 980 мм; ширина: 950 мм.
Розміри спального місця: довжина: 2050 мм; ширина: 750 мм.
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Алеко |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 98 см |
| Ширина | 95 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 205 см |
| Ширина спального места | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, фанера |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Основание спального места | ДСП, ДВП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Обивочный материал | Ткань |
| категорія тканин | 1 |