



от 15 079 ₴
Софа "Вілена" стане відмінним вибором для тих, хто любить домашній затишок!
Ця модель відрізняється нестандартним і дуже зручним дизайном дерев'яних боковин, які надають дивану стильний і солідний вигляд. Вони виготовлені з дерева високоміцних порід (ясен і дуб).
Виразність чітких ліній цієї моделі, підкреслює її витриманість і, в теж час, дух класичного домашнього затишку.
Механізм трансформації ― єврокнижка
Усередині пружинний блок, ППУ (пінополіуретан) підвищеної щільності
Каркас збірний
щитові елементи ДСП, ВДП
багатошарова березова фанера
дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Комплектація три великі подушки, короб для білизни (біле ламіноване ДСП)
Кількість деталей при упаковці 2 упаковки (боковини окремо, диван в розібраному вигляді)
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 78 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Ножки | металл |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 112 |
| Длина дивана | 210 м |
| Категорія тканини | 1 |