


от 13 960 ₴
Модель Гламур ― це сучасний гламурний диван. Він створить в будь-якому приміщенні унікальну атмосферу, завдяки своєму особливому екстравагантному зовнішньому вигляду. Яскравим і цікавим його робить незвичайна обробна строчка, а втяжки надають особливого шарму і створюють стильний м'який рельєфний ефект. За рахунок зручного механізму трансформації (книжки), ця модель розкладається за пару секунд і з мінімальними зусиллями.
Габарити:
Довжина дивана: 235 см;
Глибина дивану: 85 см;
Спальне місце дивана: 190 × 120 см;
Наповнення: пінополіуретан підвищеної щільності, пружинний блок
Каркас збірний: щитові елементи ДСП і ДВП , багатошарова березова фанера, дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Механізм трансформації: книжка
Ніша для білизни: є

КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 85 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 189 см |
| Ширина спального места | 118 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Опоры | металл |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | зависимый пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 91 |
| Длина дивана | 236 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| категорія тканин | 1 |