

от 19 897 ₴
"Елегантність" ― так можна одним словом охарактеризувати модель "Рів'єра"! Зі смаком і нічого зайвого!
Софа "Рів'єра" легко впишеться в будь-який інтер'єр. У ній поєдналися невідхильність класичного стилю і сучасні тенденції дизайну м'яких меблів.
Простота в експлуатації, з урахуванням всіх нюансів для щоденного використання. Три зручні подушки зі знімними чохлами, які легко приймають потрібну форму для комфортної посадки людини. Дерев'яні ніжки кольору темного венге з округленими кутами ― це не тільки красиво, але і дуже практично.
Технічні характеристики:
Механізм трансформації ― єврокнижка
Усередині пружинний блок, ППУ (пінополіуретан) підвищеної щільності
Каркас збірний
щитові елементи ДСП, ВДП
багатошарова березова фанера
дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Комплектація три великі подушки, короб для білизни (біле ламіноване ДСП)
Варіанти виконання прямий диван, кутовий диван, розкладне крісло, глухе крісло, пуф
Кількість деталей при упаковці 2 упаковки (боковини окремо, диван в розібраному вигляді).
Заміна модульних боковин:
Бокова ніша з відкидною кришкою +520 грн. до вартості товару
Бокова ніша з виїзною кришкою + 650 грн. до вартості товару
Боковина з баром + 650 грн. до вартості товару
Боковина з книжковою полицею + 400 грн. до вартості товару
Боковина з МДФ з обрамленням + 400 грн до вартості товару
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 85 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 110 |
| Длина дивана | 234 м |
| Ножки | Дерево сосна |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| категорія тканин | 1 |