

от 8 254 ₴
Крісло Шарм легко впишеться в будь-який інтер'єр. У ньому поєдналися чарівність класичного стилю і сучасні тенденції дизайну м'яких меблів.
Опис:
Варіанти виконання: розкладне, нерозкладне.
Висота: 820 мм
Ширина: 1000 мм
Глибина: 1100 мм
Спальне місце: 2050 мм х 660 мм
Наповнення: пружинний блок, пінополіуретан підвищеної щільності
Каркас: щитові елементи ДСП, березова фанера, дерев'яний брус(хвойні породи дерев)
Додатково: подушка

КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 101 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 206 см |
| Ширина спального места | 65 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, фанера, деревянный брус |
| Основа сиденья | деревянный брус |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | зависимый пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Тип | Нерозкладне |
| категорія тканин | 1 |