


от 11 563 ₴
М'який, зручний кухонний куток Фенікс не тільки прикрасить Вашу кухню, але і додасть особливий шарм і затишок, такому здавалося б простому приміщенню для прийому їжі як кухня. Кухонний куточок Фенікс порадує своїх володарів стильним дизайном, зручною конструкцією, комфортабельністю і практичністю у використанні. Конструкція має зручну м'яку спинку і сидіння. Спинка і сидіння кухонного куточка виготовлені з використанням екологічно чистого пружного наповнювача. Можливо замовити куточок в розкладному виконанні, яке забезпечить додаткове спальне місце для ваших гостей.
Габарити: 1900 х 1200 мм.
Спальне місце: 1680 х 1000 мм.
Механізм трансформації: дельфін.
Наповнення: ППУ (пінополіуретан) підвищеної щільності.
Каркас збірний: щитові елементи ДСП, ВДП; багатошарова березова фанера; дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини).
Комплектація: короб для зберігання.
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Глубина уголка | 120 мм |
| Длина уголка | 190 мм |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 168 мм |
| Ширина спального места | 100 мм |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | куток глухий |
| категорія тканин | 1 |