






4 775 ₴
Комод 4Ш з ДСП в спальню/вітальню COMODO A3 Blonski
Комод COMODO A3 - класичний та практичний, зручний та стильний, популярна модель для сучасної вітальні. Відмінний варіант для організації функціонального інтер'єру у вітальні або спальні. Складається з чотирьох висувних ящиків для речей. Комод створений для Вашої зручності.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85.1 см |
| Глубина комода | 39.1 см |
| Ширина комода | 72.8 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |