



от 10 625 ₴
Розкладний малогабаритний диван «Грета 2» вдале рішення для дитячої кімнати, в якій необхідно що б днем був зручний диван, а вночі - комфортне спальне місце. Грета модель комплектується простим і надійним механізмом «акордеон», який дозволяє перетворити цей невеликий диван в спальне місце для повсякденного сну. Пружинний блок Боннель (як в матрацах з ортопедичним ефектом) в дивані забезпечить комфортний відпочинок.
розміри виробу(см): 150 х 110
висота (см.): Н=95
спальне місце: 195 x 150
вид пружини (наповнення): пружинний блок + змійка
гарантія якості: 18 місяців
Будь-які тканини або шкірозамінник (окрім шкіри), тканина яка не включена в каталог, тканина замовника, комбінації тканин різних категорій каталогу (ціна – по вищій категорії), пошивши з тканини сторони спинки моделі ззаду і т.д. Реалізація меблів, в таких випадках,здійснюється за договірними цінам.
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ :

Основні технічні характеристики:
·частини збільшеного фізичного навантаження - тверді породи дерева (дуб, бук);
·інші частини - хвойні породи дерева (сосна);
·частини, на які кріпляться механізми, - фанера завтовшки 15 мм;
·спинки, кришки корит, підлокітники і їх обємні частини - ДСП;
·для надання правильної форми підлокітникам, дну корит і спинок - ДВП;
·для надання округлої форми обємним формам - картон;
·для зєднання каркасів - цвяхи, самонарізи, скоба;
·для надійності зєднання деревяних конструкцій - шипованезєднання;
·пінополіуретан українського виробництва сортів (щільністю) 25-40;
·блокові пружини українського виробництва;
·механізми трансформації українського і зарубіжного виробництва;
·широка гамма тканин імпортного виробництва Туреччини, Сирії, Канади і інших країн
Сертифікація і експлуатація продукції:
Всі наші меблі відповідають санітарно-гігієнічним висновкам.
При продажі надається Інструкція з експлуатації і гарантійний талон.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фортуна |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Ширина | 105 |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 95 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 105 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | ліжко-диван |
| Глубина дивана | 110 |
| Длина | 150 |
| Длина дивана | 150 м |
| Основа сиденья | пенополиуретан, пружнний блок |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |
| Подушка спинки | оббивочна тканина|пружинна змійка|пружинний блок |
| Способ раскладывания дивана | розкладний |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |