
от 4 127 ₴
Комод 1 економ виробництва Матролюкс - це предмет меблів, який може стати відмінним доповненням в інтер'єрі квартири, будинку або навіть офісу. Його основною перевагою є хороша місткість в поєднанні з невеликим розміром. Чотири ящики, які розташовані один під одним, виглядають цікаво завдяки використанню комбінації двох кольорів - більш темного і світлого. Ви можете самі вибрати колір і підібрати їх поєднання. На вибір запропоновано відразу вісім різних варіантів. У ящики сміливо можна покласти як одяг, так і інші важливі речі. У виробництві цього комода використовувалася тільки високоякісна фурнітура. Великим плюсом є і те, що ніжки в цьому комоді можна сміливо регулювати. Якщо Ви любите красиві меблі, які не обтяжені різними аксесуарами, то цей комод чекає саме Вас.
Характеристика:
Можливі розміри Ш х В х Г, мм:
Ручка D664/128 G5

Комод 1 економ - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними смаками. Купити комод 1 економ можна в інтернет-магазині Матролюкс. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 41 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 612х460х840 |
| Столешница | МДФ |
| Форма фасада | прямий з нішами |