

765 ₴
Поличка 1 виробництва Матролюкс - це чудове доповнення до вашого інтер'єру, простота і практичність дизайну вас точно не залишить байдужими. Якісний матеріал який прослужить вам довгі роки. Дана модель універсальна, прекрастно підійде як і для спальні так і для коридору.
Характеристика:
Поличка 1 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними характерами. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжная полка |
| Габаритные размеры книжной полки | |
| Высота полки | 232 мм |
| Глубина полки | 110 мм |
| Ширина (длина) полки | 600 мм |