

2 293 ₴
Поличка 6 виробництва Матролюкс - це чудове доповнення до вашого інтер'єру, простота і практичність дизайну вас точно не залишить байдужими. Якісний матеріал який прослужить вам довгі роки. Дана модель універсальна, прекрастно підійде як і для спальні так і для коридору.
Характеристика:
Поличка 6 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними характерами. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжная полка |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1300 мм |
| Глубина стеллажа | 110 мм |
| Ширина стеллажа | 850 мм |