



19 872 ₴
Кухонний куточок Стоун допоможе створити теплу, затишну та комфортну атмосферу на кухні. Ящики під сидінням дозволять зберігати необхідні дрібниці для кухні. Стильний і сучасний дизайн, оригінальні кольори додають динамічний зовнішній вигляд моделі.
Розміри кутка:
Довжина: 2140 х 1410 мм
Глибина: 660 мм
Висота: 810 мм
Висота сидіння: 480 мм
Ширина підлокітника: 310 мм
Висота підлокітника: 480 мм
Спальне місце: 1700 х 970 мм
Довжина разом з пуфом: 2010 мм
Стиль: Модерн.
Механізм трансформації: дельфін
Комплектація: три ящика.
Каркас: Натуральне дерево: сосна. ДСП. ДВП.
Наповнення: Оббивочна тканина, Пінополіурітан: 5-ка, 2-ка, 1-ка.
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Да |
| Наличие короба для хранения | Нет |
| Раскладное спальное место | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | левый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 480 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 810 мм |
| Глубина уголка | 660 мм |
| Длина уголка | 2140 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Лавка прямая | 0 шт |
| Лавка угловая | 0 шт |
| Пуф | 0 шт |
| Раскладной стол | Нет |
| Стол | Нет |
| Стул | 0 шт |
| Табурет | 0 шт |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 1700 мм |
| Ширина спального места | 970 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |