




от 68 194 ₴
Сьогодні фаворитом багатьох вважається кутовий тип диванів в силу своїх споживчих властивостей. І це не дивно! Кутовий диван дозволяє використовувати простір кутків кімнати по максимуму, тим самим заощадивши дорогоцінну житлову площу.Просторий затишний кутовий диван "Марсель " виконаний в стриманому класичному стилі.Завдяки механізму «мералат» цей диван легко трансформувати в повноцінне ліжко і навпаки. Просто розкладається і дозволяє утворити високе, рівне спальне місце, частиною якого є і сам кутовий елемент.
Розмір спального місця: 190 х 140 см
Короб для зберігання речей: немає
Каркас: дерев'яний
Механізм розкладання на вибір: мералат або седафлекс (опція)
Наповнення сидіння ― пінополіуретан
Наповнення спинки і підлокітників ― холлофайбер
Чохол ― тканина / кожзам
Кут збірки на вибір: лівий / правий
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці кут складання, а також назва і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назва, які вказані під ними. Так-же звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. Також обов'язково потрібно вказати номер крою: Крій 1 або Крій 2.
При замовленні виробів в тканинах з смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 115 см |
| Высота посадочной части дивана | 50 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 115 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 215 |
| Длина дивана | 325 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| категорія тканин | 1 Категорія |