








от 30 160 ₴
Диван ЕЛЛІС, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пінополіуретаном, системою трансформації «поворотний»
Габарити ― 2450х1650х680 мм (висота з подушками ― 900 мм)
З Пальнем місце ― 1600х2000 мм
Наповнення спинки, сидіння ― пінополіуретан високої щільності.

БОННЕЛЬ

Каркас ― натуральне дерево
Короб для зберігання речей ― жорсткий
Подушки ― 2 шт. (800 х 500 х 180 мм)
Підлокітники ― є, один з декоративною накладкою з ДСП
Декоративна накладка ― ДСП, колір ― на вибір

|
Доступні кольори ДСП для підлокітника |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Венге магія | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх лісовий | Яблуня локарно | Дерево біле | |
|
Увага! При замовленні обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканину 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. При замовленні дивана Еліс рекомендуємо вибирати Тканина 1 і Тканина 2 з однієї категорії, так як при замовленні моделі в тканинах з різних категорій, ціна буде розраховуватися по старшій категорії. При замовленні виробів в тканинах зі смугами, клітинами і раппортом (повторенням) малюнка, його вартість уточнюйте у менеджерів. |
Схема вибору тканини | |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 68 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 165 |
| Декоративная полка | в спинці дивана |
| Длина дивана | 245 м |
| Наполнение | ППУ |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |
| Подлокотник | 1, ламінована ДСП |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |