






от 47 562 ₴
Кут Гранд, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Гранд створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «єврокнижка» і місткою нішею для постільної білизни.
Габаритні розміри: 3450х1600х950 мм
Спальне місце: 3000х1500 мм
Ціна залежить від категорії тканини і наповнення.
|
Дерев'яний каркас. Букові накладні ламелі. Легко розкладається. Надійний механізм трансформації - єврокнижка. Декор підлокітників - ДСП, колір ДСП - на вибір. 2 варіанти крою: - 4 подушки 60х60 см + 2 подушки 50х40 см - 2 подушки 50х97 см + 2 подушки 50х40 см |
|
Доступні кольори ДСП |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге магІя | Дуб родос світлий | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх тіеполо | Горіх лісовий | Дуб сонома світлий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх ліон світлий | Яблоня локарно | Зебрано темный | Зебрано светлый | Ваниль | Дерево біле | Дуб сонома трюфель |
|
Додаткова опція - підлокітники на вибір: (оплачується окремо) |
||
| Р8 - з полицями з ДСП |
1872 грн. |
P10 - з ящиками для зберігання речей |
| Без доплати | Без доплати | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Наповнення матраца - на вибір | |||
| пінополіуретан | пінополіуретан + латекс | пружинний блок Bonnel | пружинний блок Bonnel + латекс |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. Також обов'язково потрібно вказати номер крою: Крій 1 або Крій 2.
При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
| Механізм розкладання КРОКУЮЧА ЕВРОКНИЖКА | ||||
![]() |
![]() |
![]() |
Відео: | ![]() |
![]() |
![]() |
|||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 300 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 160 |
| Длина дивана | 345 м |
| Наполнение | ППУ |
| Основание спального места | боннель, латекс, пенополиуретан |
| категорія тканин | 1 Категорія |