


от 11 470 ₴
М'який диван "Бостон" ― для тих, хто любить грунтовність у всьому. Викочування "шабля" дозволяє трансформувати диван і крісло в спальні місця. В дивані і кріслі передбачена спеціальна секція для зберігання постільних речей.
Механізм трансформації дивана і крісла ― викочування "шабля". Конструкція настилу складається з каркаса, ДВП, ПБ, повсті і ППУ-EL-2540.

Габаритні розміри дивана: 200/180/150 х 105 х 100 см;
Розмір спального місця: 188 х 160/140/110 см;
Вбудований ящик для білизни.

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 100 см |
| Длина спального места | 188 см |
| Ширина спального места | 110 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина дивана | 150 м |
| Механизм трансформации спального места | сабля |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |