





от 8 873 ₴
Диван обладнаний інноваційним механізмом розкладання ― складання "Акордеон". Докладаючи мінімальні зусилля, з ним впорається навіть дитина. Цей диван стане перлиною Вашого інтер'єру, надаючи ошатність, витонченість і благородну амбітність. Просторі форми, м'якість тканин, насиченість кольорів, і вишукані деталі оформлення ― все це ідеально поєднується в розкішному дивані "ЕШ".
Спальне місце: 900х1200 / 1 350
Габарити: 1500 / 1650х990х880
Основа: дерев'яний каркас
Наповнювач: пружина-змійка + пінополіуретан
Розмір спального місця: 90 х 120 см
Наявність білизняного відділу: є
Наявність подушок: без подушок
Вставка на підлокотніках:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | термовойлок, пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 99 |
| Длина дивана | 150 м |
| Подушка спинки | оббивочна тканина|синтепух |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |