



от 9 636 ₴
Всі сподівання готовий виправдати диван "Марс". Зручність і комфорт системи трансформації і просторий короб для постільних речей. Ця модель завжди користується успіхом у покупців.
Механізм трансформації ― "книжка".

Конструкція настилу сидіння дивана виконана з ДВП, ПБ, повсті і і ППУ-EL-2 540. Каркас ніші для постільної білизни виготовлений з ламінованого ДСП і фанери твердих порід деревини. Комплектація дивана вказана без подушок.
Габаритні розміри дивана: 188 х 92 х 96см;
Розмір спального місця: 188 х 120 см;
Вбудований ящик для білизни.

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 96 см |
| Длина спального места | 188 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДВП |
| Ножки | металл |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | термовойлок, пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 96 |
| Глубина | 92 |
| Глубина дивана | 92 |
| Декоративные элементы | Декор ножек |
| Длина | 188 |
| Длина дивана | 188 м |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Тип | з подушками |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |