


от 10 964 ₴
Сучасний дизайн і яскраве забарвлення ― ось концепція цього м'якого куточка. Диван і крісло швидко і просто перетворюються на спальні місця, завдяки механізму "книжка". Для постільних речей передбачена спеціальна секція.
Настил сидіння дивана виконаний з ДВП, ПБ, повсті і ППУ-EL-2 540. Каркас ніші для постільної білизни виготовлений з ламінованого ДСП, твердих порід деревини. Настил сидіння крісла виконаний з ДВП і ППУ-EL-2540.
Габаритні розміри дивана: 196 х 92 х 100см;
Розмір спального місця: 196 х 129 см;
Можливе виготовлення дивана у версіях з подушками "Вероніка" і без подушок .
Вбудований ящик для білизни .

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 92 см |
| Длина спального места | 196 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 92 |
| Длина дивана | 196 м |
| Подлокотник | подушки |
| Тип | з подушками |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |