





от 28 485 ₴
Кут Комбі, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний кут Комбі створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «єврокнижка» і місткою нішею для постільної білизни.
Габаритні розміри: 2400х1500х950 мм
Спальне місце: 1 900 х 1400 мм
Ціна залежить від категорії тканини і наповнення.
Підлокітники - прямокутні з накладкою з ламінованого ДСП. Колір ДСП - на вибір.
Дерев'яний каркас. Букові накладні ламелі.
Наповнення матраца - пінополіуретан високої щільності або пружинний блок Bonnel.
Легко розкладається.
Надійний механізм трансформації - єврокнижка.
Жорсткий короб для зберігання речей з ламінованого ДСП. Додатковий короб для зберігання в кутовому сегменті.
У комплекті: 3 подушки великі + 2 подушки маленькі.
Висота царги - 194 мм.
Збірка на вибір - ліва / права
| Подушки на вибір | ||
|
|
|
|
|
При замовленні вироба з ДСП в кольорах ЗЕБРАНО + 20% до загальної вартості продукту; в кольорах: ДУБ родос світлий, ОРЕХ ліон світлий, ОРЕХ Тьєполо + 16% до загальної вартості продукту
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. Обов'язково вкажіть бажаний колір накладки з ДСП.
При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
Механізм розкладки: 
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 5 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 150 |
| Длина дивана | 240 м |
| Наполнение | ППУ |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |