


от 6 212 ₴
Цей диван створений для консерваторів і прагматиків, які знають толк в перевірених часом речах. У нього є все той же класичний вигляд. Але за цей період ми знизили його вартість, підвищили якість і розширили асортимент забарвлень. Модель абсолютно громіздка, легко розкладається, з просторою нішею для білизни.
Механізм розкладки ― "диван-книжка".
Каркас ніші для постільної білизни виготовлений з ламінованого ДСП, фанери твердих порід деревини.
Конструкція настилу сидіння виконана з ДВП, ПБ, повсті і ППУ-EL-2540.
Бічні стінки виготовляються у двох варіантах ― широкі, обтягнуті тканиною або з ламінованого ДСП з ПВХ-крайкою.
Габаритні розміри:192(217) х87х90 см
спальне місце: 185х112 см


Вбудований ящик для білизни .

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Длина спального места | 185 см |
| Ширина спального места | 112 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево, гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 87 |
| Длина дивана | 192 м |
| Тип | гудзон |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |