









от 14 466 ₴
Стильове рішення серії диванів "Бонус" підійде до будь-якого інтер'єру. А практичність можуть оцінити навіть досвідчені покупці. Є варіанти виконання дивана прямі і кутові, з підлокітниками різної форми, довжини і типу.
Матеріали сидіння: дерев'яний каркас, ДВП, пружинний блок, ППУ.
Базові кольори підлокітників: горіх, горіх темний, дуб молочний, вільха, венге, венге темний.
Механізм трансформації: "Єврокнижка".
Вбудований ящик для білизни.
Габаритні розміри: 230 х 105 х 85 см
Розмір спального місця: 195 х 150 см




Варіанти розкрою:

Меблеві тканини*Вартість дивану вказана в першій категорії |
||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина дивана | 230 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), ламінована ДСП |
| Подушка сиденья | оббивочна тканина|пружинна змійка |
| Тип | Бонус |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |