








от 16 697 ₴
Диван - суттєвий елемент меблів в інтер'єрі. Він повинен бути комфортним, красивим, практичним. Диван «Бонус» володіє всіма цими якостями. Він універсальний і підійде практично до будь-якого інтер'єру. Оригінальний, тим, що одна бічна частина виготовлена з невеликим виступом, приставивши до якого улюблений пуф диван перетворюється в м'який куточок. Диван прикрашають п'ять подушок: дві маленькі і три великі. Такі комфортні подушки не залишаться без уваги дітей і дорослих. Купівля дивана Бонус підкреслить відмінний смак і практичність свого господаря. Адже часу на ньому - воістину райська насолода.
Матеріали сидіння: дерев'яний каркас, ДВП, пружинний блок, ППУ. Базові кольори підлокітників: горіх, горіх темний, дуб молочний, вільха, венге, венге темний.

Вбудований ящик для білизни.
Механізм трансформації: "Єврокнижка".
Вбудований ящик для білизни.
Габаритні розміри: 230 х 105 х 85 см
Розмір спального місця: 195 х 150 см

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 105 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДВП |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 130 |
| Декоративная полка | на підлокотніку внизу |
| Длина дивана | 248 м |
| категорія тканин | без тканини |