

от 13 511 ₴
Завдяки дерев'яним зігнутим підлокітникам диван поєднує в собі сучасний і класичний стиль. Диван відноситься до м'яких меблів на дерев'яному каркасі. Наповнення: пружинний блок, пінополіуретан (ППУ), синтепон. В дивані є ящик для постільної білизни та інших речей. Функціональні подушки прикрашають диван і створюють високий ступінь комфорту.
Каркас: дерево;
Наповнення: пружинний блок + ППУ;
Ящик для білизни: є;
Механізм трансформації: софа

Габаритні розміри: 204х77х83 см;
Розмір спального місця: 195 х140 см;

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 83 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 77 |
| Длина дивана | 204 м |
| Механизм трансформации спального места | Софа |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |