


от 8 215 ₴
Диван Лайт-зручний, практичний, демократичний, має оригінальну форму і сучасний дизайн. Відмінно вписується в інтер'єри. Сучасний вигляд йому надає стильна металева опора, несуча в собі відразу декілька функцій. Це розподіл навантаження ваги дивана, а також декоративна функція. Дана деталь є елементом сучасної моди в м'яких меблів. Функціональні подушки прикрашають диван і створюють високий ступінь комфорту. Подушки входять в комплектацію дивана. В дивані є ящик для постільної білизни та інших речей.
Каркас: дерево;
Наповнення: пружинний блок + ППУ;
Ящик для білизни: є;
Механізм трансформації: Єврокнижка;
Габаритні розміри: 195х83х75 см;
Розмір спального місця: 195 х123 см;


Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 75 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 123 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 83 |
| Длина дивана | 195 м |
| Подлокотник | Нет |
| категорія тканин | без тканини |