


от 3 734 ₴
Диван Дует-презентабельна стильна м'які меблі відповідає найсучаснішим вимогам. Відмінно вписується в інтер'єри. Такі меблі чудово виглядає як в будь-яких громадських приміщеннях, так і в житлових, де стиль і організація простору є визначальними. Для створення характеру в приміщенні велике значення має підбір кольору моделі. Чорний, більш строгий і контрастний, добре буде виглядати в офісних приміщеннях, холах готелів, готелів; в приміщеннях Відвідувальні типу.
Каркас: дерево;
Наповнення: п енополіуретан;
Габаритні розміри: 140х65х76 см;
Варіанти розкрою:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Тип дивана | прямой |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры дивана | |
| Высота дивана с учетом спинки | 76 см |
| Глубина дивана | 65 см |
| Длина дивана | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Наполнитель | Пенополиуретан, Пружинный блок |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основные | |
| Наличие спального места | Нет |
| Способ раскладывания дивана | нерозкладний |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |