


от 15 395 ₴
Диван Омега поєднує в собі сучасний і класичний стиль. Диван відноситься до м'яких меблів на дерев'яному каркасі. Наповнення: пружинний блок. Витриманий за стилем, простий у користуванні, ошатний і практичний одночасно, з підвищеним рівнем комфортності серед диванів ― аналогів, з високими експлуатаційними властивостями.
Каркас: дерево;
Наповнення: пружинний блок + ППУ;
Механізм трансформації: е врокніжка;
Габаритні розміри: 200 х98х89 см;
Розмір спального місця: 200 х150 см;

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 98 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 98 см |
| Длина спального места | 205 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 89 |
| Длина дивана | 202 м |
| Подлокотник | Нет |