




от 13 229 ₴
Округлені форми боковин цього дивана тільки на перший погляд здаються масивними. "Бридж" має прихований потенціал трансформацій. М'які подушки підлокітників легко снімают- ся, вивільняючи місце для чашки кави або газети. Також під- підлокітник дивана може стати досить зручним дополнитель- вим місцем для сидіння. Полиці з нішами дозволяють безпечно залишити навіть гарячі напої без ризику їх перевернути. Солідний металевий каркас ― легкий і надійний. А фанерний короб для ковдр і подушок досить вмістковийй.
Диван на металокаркасі!
Механізм трансформації : акордеон
Габаритні розміри дивана: 170/190/210 х 105 х 98 см
Габаритні розміри крісла: 120 х 105 х 98 см
Розмір спального місця дивану: 200 х 120/140/160 см
Розмір спального місця крісла: 200 х 70 см

Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 98 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 98 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | на подлокотниках |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | металлическая труба, гнутая фанера |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина дивана | 170 м |
| Подлокотник | подушки |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |