
от 8 111 ₴
Крісло Вероніка ― швидко і просто перетворюється в спальне місце, завдяки механізму расскладиванія "книжка". Будь-яке приміщення з такою меблями в інтер'єрі безумовно набуває статус і стиль. Настил сидіння крісла виконаний з ДВП і ППУ-EL-2540. Широкий асортимент оббивних матеріалів і забарвлень Вас приємно здивує і дозволить вибрати виконання меблів на Ваш смак. Крісло Вероніка чудово доповнить диван Вероніка
Габарити: 116х92х92 см;
Наповнення: п енополіуретан;
Каркас: дерево;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 92 см |
| Глубина | 92 см |
| Ширина | 116 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 92 см |
| Длина спального места | 116 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота от пола | 92 |
| Наличие спального места | Да |
| Основа сиденья | боннель, пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан, пружинный блок |
| Подлокотник | Нет |
| Тип | Розкладне |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |