
от 4 571 ₴
Крісло Марс ― на дерев'яному каркасі ― комфортне, шикарне, з суперсучасними пропорціями і дизайном, завдяки своєму презентабельному зовнішньому вигляду однозначно не залишить Вас байдужими. Широкий асортимент оббивних матеріалів і забарвлень Вас приємно здивує і дозволить вибрати виконання меблів на Ваш смак. Крісло Марс превосходно доповнить диван Марс.
Габарити: 96х83х80 см;
Наповнення: пінополіуретан;
Каркас: дерево;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота сидения | 80 см |
| Глубина | 83 см |
| Ширина | 96 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДВП, натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота от пола | 80 |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Наличие спального места | Нет |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Тип | Нерозкладне |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |