







от 12 720 ₴
Диван « Вікторія » є справжнім фаворитом на ринку меблів, завдяки своєму чудовому зовнішньому вигляду і технічним характеристикам , а саме: каркасу з натурального дерева, механізму розкладки « клік-кляк », який з легкістю перетворить диван у зручне і неймовірно комфортабельне спальне місце.
Габаритні розміри: 2200х1000х970 мм
Розмір спального місця: 2000 х 1350 мм
Висота від підлоги: 400 мм
Подушки: 2 шт. 650х400 мм
Наповнення: пінополіуретан високої щільності або пружинний блок Bonnel
Короб для зберігання речей: жорсткий
Каркас: дерев'яний з ортопедичними ламелями
Опції: декоративні подушки 35х70 см, 45х45 см, 60х60 см ― купуються окремо

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Клик-кляк |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 97 см |
| Высота посадочной части дивана | 40 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 97 см |
| Высота спального места | 40 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Декоративные элементы | хром |
| Длина дивана | 220 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |