






от 10 866 ₴
. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пінополіуретаном, системою трансформації «клік-кляк» і місткою нішею для постільної білизни.
Габаритні розміри: 1950х900х900 мм
Розмір спального місця: 1900 х 1150 мм
Висота від підлоги: 450 мм
Підлокітники: ДСП яблуня локарно
Короб для зберігання речей: жорсткий
Каркас: дерев'яний з ортопедичними ламелями
Знімний чохол для підлокітників: тільки кожзам Флай або тканинубонд
Наповнення: пінополіуретан високої щільності або пружинний блок Bonnel
Тканина: виробляється в тканинах Темпо, Бостон
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

НАПОВНЕННЯ: ППУ БОННЕЛЬ


| Доступні кольори ДСП для підлокітників | |||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге магія | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх лісовий |
|
Декоративні подушки (35х70.45х45.60х60) |
![]() |
![]() |
|



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Клик-кляк |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 45 см |
| Высота спального места | 90 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 115 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 90 |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина | 90 |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина | 195 |
| Длина дивана | 195 м |
| Наполнение | ППУ |
| Основа сиденья | пружнний блок |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |
| Подушка спинки | оббивочна тканина|пружинний блок |
| Сиденье | пенополиуретан |
| категорія тканин | 1 Категорія |