

от 5 198 ₴
Крісло "РЕКОРД" буде гарним доповненням до інтер"єру вашої кімнати,
Габаритні розміри: 1950х900х900 мм
Подушки: немає
Каркас: дерев'яний
Підлокітники: ДСП, колір на вибір
Короб для зберігання речей: немає
Механізм розкладання: немає
Наповнення: пінополіуретан високої щільності
Знімний чохол для підлокітників: тільки кожзам Флай або тканинубонд
НАПОВНЕННЯ ППУ

Декоративні подушки(35х70,45х45,60х60)



| Доступні ДСП для пілокітників | |||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге магія | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх лісовий |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 84 см |
| Глубина | 84 см |
| Ширина | 73 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, фанера, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота от пола | 84 |
| Длина | 73 |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Тип | Нерозкладне |