

от 7 267 ₴
Кухонний куточок Турин ― затишний м'який куточок, який органічно впишеться в будь-яке приміщення і забезпечить комфорт його мешканцям.
Кухонний куточок "Турин" з м'якими спинкою і сидінням (ППУ), під сидіннями є дві ніші для зберігання речей.
Габаритні розміри куточка: 135 × 170 × 85 см.
Глибина сидіння: 65 см
Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 85 мм |
| Глубина сиденья уголка | 65 мм |
| Глубина уголка | 135 мм |
| Длина уголка | 170 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |