

от 7 586 ₴
Кухонний куточок Турин-Н2 ― затишний м'який куточок, який органічно впишеться в будь-яке приміщення і забезпечить комфорт його мешканцям. Хромові ніжки цього виробу надають елегантності у інтер"єр вашої кухні.
Габаритні розміри: 135 х 170 х 85 см
Глибина сидіння: 65 см
Є короб для кухонного приладдя.
Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 85 мм |
| Глубина сиденья уголка | 65 мм |
| Глубина уголка | 135 мм |
| Длина уголка | 170 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | без тканини |