

от 6 944 ₴
Це оригінальний кухонний диван. Каркас моделі виконаний з натурального дерева в поєднанні з ДСП. Під сидіннями дивана є дві ніші, де знайдеться місце для різноманітної дрібниці.
Каркас виготовлений з ДСП і оббитий високоякісним шкірвінілом.
Механізм трансформації: підйомний.
Каркас: ДВП, ДСП.
Наповнення: синтепон, понополеурітан.
Є короб для кухонного приладдя.
Габаритні розміри: 135 х 175 х 95 см Глибина сидіння: 58 см
Варіанти розкрою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НСТ Альянс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 95 мм |
| Глубина сиденья уголка | 58 мм |
| Глубина уголка | 135 мм |
| Длина уголка | 175 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |