

5 968 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРИЗ ЕВЕРЕСТ ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ МОЛОЧНИЙ
Ліжко двоспальне з ламінованої ДСП Асторія 160x200 Еверест (без матраца) Венге темний + Дуб молочний
Ліжка меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку. Купуючи ліжка меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлені на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Ліжко Асторія 160х200 виробника Еверест - це дивовижний приклад доступної, трендової меблі, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але і високоякісною, практичною, довговічною, ергономічною і функціональною.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною. Ліжко Асторія - це зручне ложе для двох. Створить лаконічну, ненав'язливу обстановку в спальні.
Воно привертає до себе увагу своєю простотою і стриманістю, в яких проглядається сучасний модний стиль.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Характеристики:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
Венге темный + Дуб молочный

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный + дуб молочный |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 203 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 79 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Ножки | ЛДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |